Nowy grejpfrutowo – limonkowy smak orzeźwienia

Marka Okocim, z portfolio Carlsberg Polska, wprowadza nowy wariant smakowy Okocim Radler grejpfrut z limonką.

Okocim-Radler-puszka

Receptura nowego wariantu o orzeźwiającym smaku grejpfrutowo-limonkowym to połączenie 45% jasnego piwa Okocim i 55% lemoniady. Nowy radler marki Okocim jest już dostępny na półkach sklepowych.

 Szybki wzrost Radlerów

Radlery należą do kategorii, która w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością wśród konsumentów i w rezultacie rośnie bardzo dynamicznie. W 2013 roku odnotowała wzrost ilościowy na poziomie 70%. Warto dodać, że grejpfrut to jeden  z najszybciej rozwijających się smaków wśród radlerów, znajdujący się pod względem sprzedaży w trójce najbardziej popularnych smaków w Europie.

Orzeźwienie dla wymagających

– Okocim Radler jest propozycją dla tych, którzy nie przepadają za smakiem piwa lub szukają wyjątkowego orzeźwienia w wiosenne i letnie dni. Nowy wariant powstał z myślą o młodych,

Okocim-Radler-butelka

 dynamicznych osobach, które poszukują w piwie oryginalnego, lekkiego  i przyjemnego smaku, niezależnie od sytuacji czy aury za oknem – Ewa Bednarska, Młodszy Specjalista ds. Marketingu.

Aby upewnić się, że piwo  ma idealną temperaturę,   należy sprawdzić specjalny znak termiczny, który jest umieszczony zarówno na butelkach, jak i puszkach. Kolor niebieski oznacza idealne orzeźwienie! 

Okocim Radler o smaku grejpfruta z limonką nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów ani słodzików.

Produkt dostępny jest w butelkach i puszkach o pojemności 0,5 litra oraz w czteropakach. Rekomendowana cena detaliczna to 2,89 zł za butelkę oraz 3,50 za puszkę. Zawartość alkoholu nowego radlera wynosi: 2%.

Wprowadzenie nowej wersji Okocimia Radlera będzie wsparte kampanią w głównych stacjach TV oraz materiałami POS w punktach sprzedaży.

 

Możesz również polubić…