Daj się ponieść Juwenaliom i zdobądź Angaż Żywca!

Żywiec po raz kolejny zaprasza wszystkich studentów do świetnej zabawy podczas Juwenaliów. W tym roku, poza wieloma atrakcjami, przygotował dla nich wyjątkowy konkurs stażowy – Angaż Żywca. Jego zwycięzca dołączy do ekipy organizującej Męskie Granie i zgarnie 10 tys. zł pensji!

Juwenalia 2014

Juwenalia 2014

Angaż Żywca to wyjątkowa akcja skierowana do studentów, pozwalająca na zdobycie cennego doświadczenia oraz sprawdzenia się w wielu trudnych sytuacjach podczas organizacji trasy koncertowej Męskie Granie 2014. W ramach projektu można niemalże z dnia nad dzień trafić do pracy swoich marzeń – zwycięzca konkursu będzie miał możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w kraju i rozwijania swoich pasji pod ich okiem.

Aby wziąć udział w akcji, należy kreatywnie i oryginalnie rozwiązać jedno z pięciu zadań konkursowych. Pierwsze z nich pojawiło się na profilu marki Żywiec na Facebooku już 24 kwietnia, a kolejne będą publikowane co cztery dni. Pięciu najlepszych uczestników zmierzy się 23 i 24 maja podczas Juwenaliów Żywca w Warszawie. Zdobywca Angażu Żywca zostanie wybrany na początku czerwca. Informacje na temat konkursu dostępne są na stronie: www.juwenaliazywca.pl.

W ramach Juwenaliów sponsorowanych przez markę Żywiec odbędzie się 12 imprez w siedmiu największych polskich miastach, m.in. w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie. Na studentów będzie czekała nie tylko świetna muzyka, ale też konkursy i zabawy z nagrodami. Uczestnicy m.in. zmierzą się w turnieju znanej na całym świecie gry Papier-Nożyce-Kamień, utrwalą najlepsze momenty imprezy z Żywiec Foto Box oraz stoczą bitwę na kolory podczas Paint Powder Fight.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *