BOSMAN Niefiltrowane – lokalny specjał warzony z pasją w Browarze Bosman

Marka Bosman jako symbol ludzi niezależnych, podążających własną drogą, wprowadza na rynek nowy wariant piwa – Bosman Niefiltrowane, które powstało z pasji   zespołu bosmańskich browarników.Bosman Niefiltrowane butelka

 Nowy wariant Bosmana to propozycja dla konsumentów, którzy cenią lokalne piwne specjalności. Oczekując odmiany, poszukują nowych piwnych smaków. Taką kompozycję stworzyli bosmańscy browarnicy. Pomysłodawcą nowego wariantu jest Mariusz Polewka, dla którego warzenie piwa to od ponad 15 lat sposób na życie. Pochodzący ze Śląska  piwowar, wbrew górniczym tradycjom rodzinnym, wziął ster życia w swoje ręce i wyjechał na Pomorze, aby zostać browarnikiem. Po latach uwarzył piwo według własnej receptury.

Bosman Niefiltrowane to jasne piwo o intensywnym smaku, złocistym kolorze i wyróżniającej wyrazistej goryczce. Pominięcie procesu filtracji sprawia, że zyskuje bardziej wyrazisty smak. Jak mówi ambasador nowego wariantu, Mariusz Polewka, Bosman Niefiltrowane to niepowtarzalne połączenie nowych trendów, odwołania do historii i ogromnej pasji.

Bosman Niefiltrowane wyróżnia także nowa etykieta, utrzymana w morskiej kolorystyce, wzbogacona o rysunki gryfów – symbolu Pomorza. Te mityczne stwory przedstawiane jako lwy ze skrzydłami i głowami orłów  są związane z Pomorzem już od XI-XII wieku. To wtedy słowiański ród Gryfitów, który władał tym regionem, uczynił go godłem swoich terenów. Jednocześnie gryf to metaforyczne połączenie siły i odwagi lwa z determinacją i szybkością orła.

Od początku wiedziałem, że chcę stworzyć piwo, które będzie związane z Pomorzem, ponieważ  to tutaj odnalazłem pomysł na życie i mogłem połączyć pracę z pasją. Symbol gryfa ze szczecińskiego herbu reprezentuje wartości, które są ważne dla mnie i  wszystkich browarników Bosmana. Siła charakteru i wytrwałość pozwoliły nam uwarzyć piwo, którym chcemy się dzielić  z mieszkańcami Pomorza, aby inspirować ich do szukania własnej drogi  w życiu – mówi Mariusz Polewka, piwowar w Browarze Bosman.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *