NOWOŚĆ! HARNAŚ WYSOKOCHMIELOWY

Harnaś, jedna z najpopularniejszych marek w Polsce, poszerza swoją ofertę Harnaś-wysokochmielowy,-but
o nowy wariant – Harnaś Wysokochmielowy. Rusza kampania reklamowa marki.

Harnaś Wysokochmielowy powstał z myślą o konsumentach, którzy choć lubią klasyczne jasne pełne, oczekują jego urozmaicenia, poszukują „wariacji na temat lagera”. – Z badań wiemy, że konsumenci postrzegają chmiel jako jeden z najważniejszych składników świadczących o jakości piwa. Dlatego odpowiadając na sugestie konsumentów nowy wariant Harnasia zawiera więcej chmielu aromatycznego, co komunikujemy w głównym haśle kampanii „Więcej chmielu w piwie” – podkreśla Łukasz Kwiatkowski, senior brand manager marki Harnaś w Carlsberg Polska.

Recepturę Harnasia Wysokochmielowego stworzyli piwowarzy z Browaru Okocim
z okazji 170-lecia powstania browaru w Brzesku. Podczas leżakowania do nowego wariantu dodaje się większą ilość chmielu aromatycznego, dzięki któremu trunek nabiera bardziej wyrazistego smaku z wyczuwalną chmielową goryczką, intensywnym chmielowym aromatem i złoto-bursztynową barwą.

– Badania konsumenckie potwierdziły, że udało nam się stworzyć atrakcyjny produkt. Aż 86% konsumentów bardzo pozytywnie oceniło koncept i opakowanie Harnasia Wysokochmielowego, a po jego spróbowaniu 87% badanych deklaruje chęć zakupu nowego wariantu – dodaje Łukasz Kwiatkowski.

Harnaś Wysokochmielowy dostępny jest w opakowaniach:
– butelka zwrotna, pojemność 500ml, sugerowana cena detaliczna: 2,59 zł
– puszka, pojemność 500ml, sugerowana cena detaliczna: 3,45 zł
– czteropak, sugerowana cena detaliczna 13,80 zł

Wprowadzenie nowości wsparte będzie komunikacją w TV, materiałami POSHarnaś-Wysokochmielowy,-pus
i kampanią outdoorową. Kampania telewizyjna ruszyła 18 maja, zarówno w kanałach ogólnopolskich, jak i tematycznych. Za kreację odpowiada agencja Red8 Advertising, a planowanie i zakup mediów powierzono PHD Media Direction. 10-sekundowy spot wyprodukował dom produkcyjny Propeller Film. Autorem animacji jest studio AlienFX.

 

 

 

 

 

 

 

Harnaś-Wysokochmielow-iko

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.