Nowe Warianty Żywca

Rusza kampania reklamowa marki Żywiec pod hasłem Najważniejsza decyzja w Twoim Żywcu. W najnowszym spocie, którego telewizyjna premiera odbędzie się 4 kwietnia, zaprezentowane zostaną wprowadzone na rynek w marcu warianty piwa Żywiec – Bock, Marcowe i Białe. Od 14 kwietnia nowo uwarzone piwa będą walczyć na stronie zywiec.com.pl o głosy konsumentów w ramach ogólnopolskiej akcji crowdsourcingowej – Wybory Żywieckie. Gatunek, który zostanie wskazany najwięcej razy, zostanie w sprzedaży na dobre.

Najnowszy spot prezentuje każdą z piwnych specjalności w sposób oddający jej charakter, smak oraz barwę. Bock, Marcowe i Białe już od 14 kwietnia walczyć będą o głosy polskich konsumentów na stronie zywiec.com.pl.

„Reklama telewizyjna rozpoczyna komunikację projektu Wybory Żywieckie w kanale ATL. Nowy spot prezentuje trzy warianty Żywca oraz zachęca do wzięcia udziału w Wyborach Żywieckich. Jest to pierwsza akcja w polskiej branży piwnej, w której marka odda głos konsumentom i pozwoli wybrać im piwną specjalność, która pozostanie w sprzedaży na dobre” – mówi Izabela Głodek, Dyrektor Marki Żywiec i Innowacji.

1 kwietnia na profilu marki na Facebooku pojawiła się także aplikacja związana z projektem Wybory Żywieckie, w której do wygrania są limitowane trzypaki z nowymi wariantami. Na potrzeby kampanii promującej Wybory Żywieckie przygotowana zostanie także reklama na nośniki OOH oraz kreacje prasowe i internetowe.

Autorem reklamy telewizyjnej jest agencja Men at Work. Za aktywacje interaktywne odpowiada GONG, wsparcie PR zapewnia TBWA PR. Planowaniem i zakupem mediów dla marki Żywiec zajmuje się dom mediowy MediaVest.

Możesz również polubić…