Królewskie 1000 zwycięstw

Specjalna puszka „Królewskiego” z okazji 1000. wygranej Legii Warszawa
Krolewskie1000 zwyciestw puszka
Wygrywając z Piastem Gliwice, Legia Warszawa odniosła 1000. zwycięstwo w historii ligowych rozgrywek. Mistrz Polski jest pierwszym polskim zespołem w Ekstraklasie, który przekroczył granicę tysiąca zwycięskich meczów. Żadnej innej drużynie w Polsce nie udało się osiągnąć równie spektakularnego wyniku.

Z okazji tak znaczącego święta Legii Warszawa marka „Królewskie”, która jest sponsorem klubu od ponad dekady przygotowała limitowaną edycję puszki piwa. „Królewskie 1000 zwycięstw” jest dostępne w wybranych sklepach w specjalnej promocji. Można ją otrzymać gratis kupując cztery piwa „Królewskie”. Lista sklepów, które biorą udział w promocji znajduje się tutaj >>> KROLEWSKIE_1000 Lista sklepów.

Najbardziej lojalny sponsor w piłce nożnej
„Królewskie” sponsoruje Legię Warszawa nieprzerwanie od ponad 10 lat. To najdłużej trwające wsparcie sponsoringowe przez markę piwną w historii całej polskiej ligi.
Długofalowe wsparcie stołecznego klubu to bardzo ważny element strategii marki „Królewskie”, która jako piwo regionalne uczestniczy w życiu Warszawy i jej mieszkańców. W swojej działalności marketingowej „Królewskie” nawiązuje do sponsoringu stołecznego klubu piłkarskiego oraz ważnych wydarzeń dla Warszawy.
„Królewskie” to jedna z najsilniejszych marek regionalnych w Polsce i najpopularniejszych piw na Mazowszu. Marka „Królewskie” ze swoim warszawskim charakterem doskonale wpisuje się w obraz stolicy.10 lat z Legią Warszawa świadczy o dużym i stabilnym zaangażowaniu oraz przemyślanej strategii marki regionalnej Grupy Żywiec.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.