BEERWEEKEND I

Czy piwo robi się z chmielu czyli obalanie piwnych mitów!Beerweekend_plakat

Beerweek Festival i Fabryka zapraszają na pierwszy z weekendów z największym w Polsce wielokranem pod chmurką!

Najlepszym sposobem letniego orzeźwienia jest dobre, rzemieślnicze piwo produkowane w tradycyjny sposób i z naturalnych składników. Świeży umysł pozwoli spróbować i docenić kilkadziesiąt rodzajów szlachetnego piwa z najlepszych browarów rzemieślniczych, które będą lane z największego w Polsce wielokranu pod gołym niebem. Orzeźwieni, ale spragnieni wiedzy, będą mogli dowiedzieć się wiele ciekawych informacji o piwie, jego pochodzeniu, rodzajach, sposobach serwowania i wielu ciekawostek.

Beerweekend to także okazja do spotkania się ze znajomymi, gdzie konsumpcja dobrego piwa nie może się skończyć mandatem. Szlachetny trunek pobudza apetyt, więc nie zabraknie przedstawicieli dobrej, lokalnej gastronomii.

Na pierwszej edycji, przeprowadzona zostanie seria darmowych wykładów o produkcji, pochodzeniu i stylach piwnych. Upadną także piwne mity, a cenieni specjaliści odpowiedzą nawet na najbardziej skomplikowane pytania dotyczące piwa.

Wstęp wolny

Fabryka, Zabłocie 23, Kraków

26 czerwca, w godzinach 16-01

27 czerwca, w godzinach 12-01

28 czerwca. W godzinach 10-22

 Pozostałe edycje:

Beerweekend II 24-26 lipca

Zrób to sam czyli warsztaty piwowarstwa domowego.

Druga odsłona to największy pokaz warzenia piwa w Polsce. Będzie można dowiedzieć się jak uwarzyć wyśmienite piwo w zaciszu domowym i jaki sprzęt jest do tego potrzebny. Osobną atrakcją będzie strefa piwowarów domowych. Merytoryczną opiekę nad wydarzeniem obejmą członkowie Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych.

Beerweekend III 21-23 sierpnia

Kino letnie czyli piwna rewolucja w oku kamery.

Kino letnie o tematyce piwnej. Na trzeciej edycji, wejdziemy w świat piwnej rewolucji, która przybyła do Polski z za oceanu. Przeprowadzimy wykłady o historii craftu, zaś wieczorem będzie można się zrelaksować w plenerowym kinie letnim, gdzie zaprezentujemy filmy dotyczące piwnej rewolucji w USA.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.