Daj się ponieść Juwenaliom i zdobądź Angaż Żywca!

Żywiec po raz kolejny zaprasza wszystkich studentów do świetnej zabawy podczas Juwenaliów. W tym roku, poza wieloma atrakcjami, przygotował dla nich wyjątkowy konkurs stażowy – Angaż Żywca. Jego zwycięzca dołączy do ekipy organizującej Męskie Granie i zgarnie 10 tys. zł pensji!

Juwenalia 2014

Juwenalia 2014

Angaż Żywca to wyjątkowa akcja skierowana do studentów, pozwalająca na zdobycie cennego doświadczenia oraz sprawdzenia się w wielu trudnych sytuacjach podczas organizacji trasy koncertowej Męskie Granie 2014. W ramach projektu można niemalże z dnia nad dzień trafić do pracy swoich marzeń – zwycięzca konkursu będzie miał możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w kraju i rozwijania swoich pasji pod ich okiem.

Aby wziąć udział w akcji, należy kreatywnie i oryginalnie rozwiązać jedno z pięciu zadań konkursowych. Pierwsze z nich pojawiło się na profilu marki Żywiec na Facebooku już 24 kwietnia, a kolejne będą publikowane co cztery dni. Pięciu najlepszych uczestników zmierzy się 23 i 24 maja podczas Juwenaliów Żywca w Warszawie. Zdobywca Angażu Żywca zostanie wybrany na początku czerwca. Informacje na temat konkursu dostępne są na stronie: www.juwenaliazywca.pl.

W ramach Juwenaliów sponsorowanych przez markę Żywiec odbędzie się 12 imprez w siedmiu największych polskich miastach, m.in. w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie. Na studentów będzie czekała nie tylko świetna muzyka, ale też konkursy i zabawy z nagrodami. Uczestnicy m.in. zmierzą się w turnieju znanej na całym świecie gry Papier-Nożyce-Kamień, utrwalą najlepsze momenty imprezy z Żywiec Foto Box oraz stoczą bitwę na kolory podczas Paint Powder Fight.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *